Reklam ALanı

SERVER BİLGİLERİ

Server Adı
:
YeniçerilerMt2
İp/Site
:
Derece
:
Zor
Durum
:
Server Açık
Eklenme Tarihi ve Ekleyen Kişi
:
2017-02-09 02:07:28, blood555
Puan
:
0 OY
YeniçerilerMt2
Herkese kucak dolusu sevgiler! YeniceriMt2 ailesi olarak sizlere yeni projemiz hakkında birkaç şeyden bahsetmek istiyoruz. "Özlenen eski metin2 ortamını tekrardan diriltmek." ilkesiyle yola çıktığımız ve bu süre zarfı içerisinde gerekli her türlü inceliği nakış nakış dokuyarak; sizlerin karşısına çıktığımızı belirtmek isteriz. Deneyimli yönetim kadromuz sizlere kulak vererek, Metin2 sunucuları içerisindeki genel sorunları analiz edip, sunucu vizyon ve kurallarını bu çözümlemeler sonucunda inşa edip sizlere sunmaktadır. 
 
 
 
 
2005 yılından beri, her birimizin parçası olduğu ve her birimizin hem iyi hem de kötü anlar yaşadığı Metin2 platformunda; yeni bir soluk açmaya, yeni bir düzeni, yeni bir anlayışı siz değerli oyuncularımıza hazırlamaya geliyoruz. Biz bu yola çıkarken, son dönemlerde yaşanan tüm olayları göz önüne aldığımız söylemekle birlikte; bu gözlemlerimizi YeniceriMt2 adı altında birleştirip, birlikte inşa edeceğimiz bu yeni ortama bu yeni düzene sizleri de davet edip, yaşanmışlıklarınızı arkanızda bırakmanızı siz değerli oyuncularımızdan istiyoruz. 
 
 
 
 
Maskelenmiş ve bir tarafı gizli olan suratların vaad ettiği, hatta bazılarının mottosu olan "eğlence&zevk" kavramını tam anlamıyla sizlere sunmaya geliyoruz. Bu elbette ki biraz klişe bir yaklaşım oldu, ancak; düşündüğümüz zaman, bu eğlence ve zevk kavramının sadece ego savaşları için oluşturulmuş arenalar olduğunu hepimiz biliyoruz ve görüyoruz. Bu yüzden de Mart ayının son haftalarından beri uğruna çaba harcadığımız ve temellerini oluşturduğumuz YeniceriMt2'nin başlıca amaçları; eski Metin2 platformunu tekrardan oluşturmak ve eskiden zevk alarak oynadığımız hazları tekrardan yaşatabilmek, tattırabilmek olacak. Kısacası tekrardan oyundan zevk almanızı ve yaratacağınız karakterler ve yaratılmış karakterler ile tekrardan bağdaşabileceğiniz bir ortamı sizlere tekrardan yaşatmak istiyoruz. Bu amaçlarımızın uğrunda; ne siz değerli dostlarımızı koyacağımız tavırlarla sıkmayı düşünüyoruz, ne de bunun bir oyun olduğunu unutmak. Bu zamana kadar her metin2 sunucusunun vaat edip; gerçekleştiremediklerini, gerçekleştirmek istiyoruz. 
 
 
Tanıtıma geçmeden önce bazı konulara değinmek istiyorum. Sürekli kapanan oyunlardan, GameMaster yardımı yapılan oyunlardan, Abartılı editler olan oyunlardan ve bir çok yönetilemeyen serverlerden oyuncuların bıkması üzerine YeniceriMt2 projesini düşündük.YeniceriMt2 ekibinde alanında uzmanlaşmış kişiler bulunmaktadır herhangi bir sorunla karşılaşıldığında ekibimizdeki kişiler hemen sorunu çözecektir diğer oyunlardaki gibi mağdur kalmayacaksınız.YeniceriMt2 Projesinde Oyun İçerisinde Küfür Yasaktır , Aile Değerlerine Küfür Affedilmez.
YeniceriMt2 bir oyun değildir , Yeniçeri Transport bir mühendis firmasına ait projedir. İlerleyen günlerde YeniceriMt2 farkını sizde anlayacaksınız
Yenicerimt2 Mühendislik A.ş
----------------------------------------
 
İlk paragraf içerisinde de yazdığımız gibi; yenicerimt2, yapılan gözlemler sonucunda var edilmiş bir oluşum olmakla birlikte, bu platform biz Yenicerimt2 ailesisi için bir ihtiyaç olarak gözükmektedir. Bununla da birlikte, bu ihtiyaç sizlere yansıtılmaktadır. Ekibe henüz lafı getirmeden, asıl oluşumumuzu biraz daha açmak ve sizlere iyice özetlemek istiyoruz.Yenicerimt2 oluşumu bir anda doğmadı. Uzun süredir düşünülen proje, patlama noktasını arıyordu ve artık patlama süresine ulaşıp sizlerin önüne sunuldu. Bu oluşumun tek bir amacı var, hepimizin eğlenebileceği bir platformu sizlerin önüne sunmak. Kemik kadrodan oluşan ekip ise bu platformda uzun zamanlarını ayırmış, belirli bir yere gelmiş ve artık yeni projeler oluşturmaya başlamış kişilerden oluşturuldu. Bu platformun bir oyundan ibâret olduğunun farkında olan, içlerinde "ego" denen kalıntıyı bulundurmayan ve eğlenmesini bilen kişiler. Kısacası, sizlere en iyi ortamı sağlamak için sabahlara kadar uğraşıp; ortaya en iyisini çıkarmaya çalışan, özverili, sabırlı, mantıklı ve en önemlisi samimi bir ekip Yenicerimt2 ekibi..
 
 
-> Hamle ve Öfke gibi skilleri aktif ederken HP'nin azalma problemi giderildi.
-> Sersemliğe Karşı Bağışıklık efsunu kalkanınızda bulunmasına rağmen item çıkartıp taktığınızda efsunun işle[Bu kelime yasaklıdır]si (Kalkan çıkart / tak) problemi giderildi.
->Birçok oyuncunun rahatsız olduğu Envanterin dolma problemi için 2 adet extra Envanter sistemi mevcut!
-> İmparator ve Cinsiyet değiştirme nesnelerinin bugları fixlenmiş olup 3 gün bekleme süresi kaldırılmıştır.
-> Şebnem bugu "Yüzük" ile değil bire bir "Game" dosyamızdan fixlenerek oyundaki eski tadı yaşayacağınızı garanti ediyoruz.
-> Büyülü Silah sura karakterindeki "silah" bugu serverimizde tamamen fixli durumdadır.
-> Diğer serverlerde baş belası olan "Metin Taşı Dedektörü" sadece 6 defa basılabiliyor ve Metini bulamıyorsunuz üstelik çok aldığınızda envanteriniz doluyordu.Bunun için "Metin Taşı Dedektörü" nesnesinin Market'teki fiyatı arttırılarak SINIRSIZ olarak ayarlanmıştır.İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
-> Sahte hesap açarak dolandırılmayacaksınız artık! Çünkü Yenicerimt2'de Ticaret ekranında ve PM'lerde karakterin Leveli yazıyor ve artık sahte hesap devri Yenicerimt2'de bitmiştir.
-> Lonca savaşlarında karşı tarafın "Ajan" sokarak ölerek skoru mu değiştiriyor? Hemen karaktere tıkla ve "Ajan" seçeneği ile loncadan at!
-> Şifreli 1 chli kristal oda 
-> Şifreli Razadır odası
-> İtemine ws sistemi
-> Pm'de yazıyor eklentisi,okurken görüldü yazısı ve pm de level saat gösterimi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etiketler

YeniçerilerMt2, YeniçerilerMt2 kayıt, YeniçerilerMt2 indir, YeniçerilerMt2 anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

Hikayemiz

Google'de bir çok değersiz web sitenin spam yaparak google üzerindeki hitli kelimelere gelmesi yüzünden bir web site kurmayı amaçladık ve bu web site editsiz pvp serverler üzerine oldu.

editsizserverler.net editsiz Pvp serverler, Wslik, Editsiz Pvp, Emek editsiz Pvp Serverler,

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası