Reklam ALanı

SERVER BİLGİLERİ

Server Adı
:
Metin2Plus
İp/Site
:
Derece
:
Orta
Durum
:
Server Açık
Eklenme Tarihi ve Ekleyen Kişi
:
2016-11-14 17:18:08, CpTn44
Puan
:
0 OY
Metin2Plus


 

Metin2PLuS Pvp Diğer Serverlerden Ayıran Farklar Neler 

Öncelikle hepiniz tanıtım konumuza hoş geldiniz. Size MeTiN2 PLuS 'dan biraz bahsedelim. Kadromuz 10 yıllık profesyonel ve oyuncularını hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmayacak bir ekipten oluşmaktadır. İlk ve tek önceliğimiz yenilik ve oyuncularımızın refahıdır. Bizi diğer oyun sunucularından ayıran özelliğimiz, başka hiç bir oyun sunucusunda olmayan onlarca yenilik. ve Sorunları Anında Çöze Bildiğimiz Kısaca açıklamamız gerekirse asıl amacımız oyuncularımızın oyunumuzu sıkılmadan, uzun soluklu bir şekilde oynayabilmesidir.

MeTiN2 PLuS Emek Server'ı

MeTiN2 PLuS Emek Server'ı
Biz, MeTiN2 PLuS Yetkilileri olarak oyuncularımızın istekleri doğrultusunda hem eskiyi hatırlatacak, hemde yeniyi tazeleyecek bir yapıda olan MeTiN2 PLuS Emek Server'imizin kaplıarını 19 kasım cumartesi akşamı 17:00 ' da siz değerli oyuncularımıza açıyoruz. Özelliklere geçmeden önce şunu belirtmek isteriz ki, biz, profesyonel bir kadro ile yıllardır yapmadığımız gibi, şimdi de MeTiN2 PLuS Emek Server'inda hiç bir oyuncumuzu hayal kırıklığına uğratmayacağız, emeklerini boşa çıkarmayacağız. Gün geçtikçe önceden planlanmış yenilikleri test sunucumuzda test ettikten sonra hatasız bir şekilde oyuna aktaracağız ve böylelikle çok uzun soluklu ve sıkılmayacağınız bir maraton başlıyor.1-Tamamen TR Tipi Olan Tamamıyla Emek Server Olduğu İçin.

2-Başlangıç'ta Dahi +0 İtemler İle Başlayp Kendimizi Geliştirmemiz İçin Kendi Karakterimizin Ustalığını Diğer Oyuncularımıza Götermeliyiz.

3-MeTiN2 PLuS Serverımız'da Metin2 TR Özlemi Duyan Arkadaşlarımız İçin Tekrar'dan Onlara Böyle Bir özellikli Server Açalım Dedim Ve Gerçekleştirdim Serverımız'da Kesinlik'le Hata Yoktur.

4-Oyuncularımız Ve Yönetimimiz'de olan [TL] ve [GM] Arkadaşlarımız Kesinlikle Arkadaşları Dahi Olsa Yardımlaşma Asla Ve Asla olmayacaktır Panellerimiz'den Kontrol Edilip Hem Görevli Arkadaşımıza Hemde Yardım Edilen Oyuncumuza Gereken Cezalar Verilecektir.


1-Başlangıç 1 Level'den Başalyıp / 99 LeveL Sınırına Ulaşmaktır (Şuan İçin Uygun Görülen Bu Seviyeler'dir )

2-Başlangıç Seviyesin'de Verilen İtemlerimiz +0 Olarak Ön Görülmüştür.

3-Skillerimiz 5 LeveL'de Aldığımız'da > M1 < Olarak Başlar Ve G veyatta P Yapmanız İçin Metin Taşlarını Yok Ederek en az 3 - 4 Kitap Düşürerek Yükselte Bilirsiniz.

4- 90 Map'larımız Dahi Kapatılmıştır.

5- Beta Sistemimiz Kapatılmıştır Gerçek'den TR Tipi Olsun Ve Heycanlarımız Daha Fazla Çıkartalım Diye.

6-Işınlanma Yüzüğü Yok.

7-Büyülü Metal Yok.

Sizleri sıkmadan Direk Oyun İçerisin'de Çekilen Npc'lerimizin Resimlerini Paylaşacaığım.Oyuna Başlarken Verilen İtemler Ve Yang Birimi

Silahcı'da Bulunan İtemlerimiz.

Zırhcı'da Bulunan İtemlerimiz.

Marketimiz'de Bulunan Eşyalar.

Genel Depocu Helen'de olan itemlerimiz.

Cevherci'de Olan itemlerimiz.

Skillerimiz 5 LeveL Olduğumuz zaman M1 olarak Başlarız ve her Kırdığımız Metinler'den en az 3-4 Tane BK Düşmek'te dir.Envanteriniz'de olan Greksiz İtemleri Silmek İçin Sizler için Hazırladığımı Silme Yerimiz.


+ Bastığımız'da Başarılı Veya Başarısız.Serverımız %100 Hilesiz ve okdar'da Editsizdir.

19.11.2016 SaaT: 17:00'da Açılacaktır. (19 Kasım)'da Sizleride Aramızda Görmek İstiyoruz.


Kayıt ol : https://metin2plus.com/kaydolEtiketler

Metin2Plus, Metin2Plus kayıt, Metin2Plus indir, Metin2Plus anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

Hikayemiz

Google'de bir çok değersiz web sitenin spam yaparak google üzerindeki hitli kelimelere gelmesi yüzünden bir web site kurmayı amaçladık ve bu web site editsiz pvp serverler üzerine oldu.

editsizserverler.net editsiz Pvp serverler, Wslik, Editsiz Pvp, Emek editsiz Pvp Serverler,

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası