Reklam ALanı

SERVER BİLGİLERİ

Server Adı
:
MEHTERMT2
İp/Site
:
Derece
:
Orta
Durum
:
Server Açık
Eklenme Tarihi ve Ekleyen Kişi
:
2017-01-14 22:58:13, mehterm2
Puan
:
0 OY
MEHTERMT2
MehterMt2-Bir Metin2 Macerası
Açılış Tarihi: 20 Ocak Cuma 19:30
***Server Özellikleri***
***Başlangıç Seviyesi:1
***Bitiş Seviyesi:99
***Başlangıç İtemleri: Başlangıç itemleri karakterinize uygun olarak verilir ve yeterli miktarda yang ile oyun başlarsınız.
***Şebnem etkileri oyuna basşadığınızda otomatik olarak verilir.
***Kasılma Drobu: Kasılamak orta derecededir. Orman metinlerinden düşürdüğünüz tecrube yüzükleriyle kasılmayı kolaylastırabilirsiniz.
***İtem Düşürme: Drobu Oyunnumuzun mob_drop dosyası tekrar gozden geçirilmiştir. İtem düşürme oranları orta emek düzeyindedir. Genelde emek serverlerde sorun olan 75 level silahı sorunu çözülmüştür. Oyunda 85 level olunca alıcağınız görevi tamamlayarak istediğiniz 75 level silahını elde edebilirsiniz. Ayrıca Gül-Çikolata-Bulmaca Kutusu etkinlikleri daima açık kalıp metinlerden düşmektedir.
***Yang Drobu: Yang drobu diğer Emek serverlere oranla aynıdır. Fakat mob_drob düzenlenmesiyle özellikle bossların yang drobu arttırılmıştır.
***GM Kadrosu Hakkında: Oyunumuz 7/24 en az 1 GameMaster tarafından kontrol altındadır. 
***Eventler Hakkında: Etkinlikler en az 2 GameMaster tarafından yönetilecektir. Event Takvimi, serverimizde "Duyurular" bölümünde yer almaktadır.
***Dönüşümler Hakkında: Serverimizde kla[Bu kelime yasaklıdır] betasız emek server tarzında dönüşümler mevcuttur.
***Skill'ler Hakkında: Serverimizde skiller "MASTER" olarak baslar ve beceri kitapları, ruh taslarıyla geliştirilir. Beceri kitapları her metinden 3'er taneli 4 farklı paket halinde(toplam 12), ve metin taşının seviyle doğru orantılı olacak şekilde ayarlanmıştır. Ruh taşları metin taşlarından, etkinliklerden, BOSS'lar dan düşük oranla elde edilip yüksek oranla geçmektedir.
***Maplar Hakkında: Serverimizdeki tüm maplar gözden geçirilerek buglar kapatılmış ve droplar tekrar yazılmıştır. Özellikle bugda kalan metin yerleri değiştirilmiştir.
***Ticket Usulü: Oyun hakkında herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda öncelikle tüm bayrakların 1.köyünde bulunan "Oyun Bilgilendiricisi" ne başvurmalısınız. Eğer aradığunız bilgiye ulaşamadıysanız oyun içerisinden yazmayıp "Ticket" atmalısınız. Ticketleriniz en fazla 60dk. sonra cevaplanacaktır.
***Açılış CH leri Hakkında: Serverimiz açılış öncesi kayıt durumuna göre kanal açılışı yapacaktır.
***Nesne Market: Nesne market, içerisindeki kodlama açığından dolayı şu anlık kapalıdır. Açılışa kadar testler devam edecektir. Duruma göre açılacaktır.
***Edit Nesne/Statü Olayı: Serverimizde edit satışı keainlikle olmayacak, adminler dahil kimsede edit olmayacaktır. Ayrıca serverimizde her sayiye edit ayarışında olan özel kodlama edit avcısı bulunmaktadır, içiniz rahat olsun GM'lere bile engel atabiliyor.:)
!!!YENİ!!! Oyunda online olan herhangibir arkadaşınıza mesafe olmaksızın yang gonderebilirsiniz.
!!!YENİ!!! OFFLİNE PAZAR SİSTEMİ Serverimizde etkin ve bugsuz offline pazar sistemi bulunmaktadır.
!!!YENİ!!! EP AL SİSTEMİ Oyuna giriş yapıp oyunda 5 saat durmanız durumunda hesabınıza 5 EP eklenir.
!!!YENİ!!! OTO LAG SİLME
!!!YENİ!!! BOSS AVCISI SİSTEMİ 
***İyi Oyunlar Dileriz
***MehterMt2 Yönetimi Sunar

Etiketler

MEHTERMT2, MEHTERMT2 kayıt, MEHTERMT2 indir, MEHTERMT2 anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

Hikayemiz

Google'de bir çok değersiz web sitenin spam yaparak google üzerindeki hitli kelimelere gelmesi yüzünden bir web site kurmayı amaçladık ve bu web site editsiz pvp serverler üzerine oldu.

editsizserverler.net editsiz Pvp serverler, Wslik, Editsiz Pvp, Emek editsiz Pvp Serverler,

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası