Reklam ALanı

SERVER BİLGİLERİ

Server Adı
:
ERemkaMt2 - Emek Server
İp/Site
:
Derece
:
Orta
Durum
:
Server Açık
Eklenme Tarihi ve Ekleyen Kişi
:
2016-07-10 16:02:47, uflee
Puan
:
0 OY
ERemkaMt2 - Emek Server

Herkese kucak dolusu sevgiler! EremkaMt2 ailesi olarak sizlere yeni projemiz hakkında birkaç şeyden bahsetmek istiyoruz. "Özlenen eski metin2 ortamını tekrardan diriltmek." ilkesiyle yola çıktığımız ve bu süre zarfı içerisinde gerekli her türlü inceliği nakış nakış dokuyarak; sizlerin karşısına çıktığımızı belirtmek isteriz. Deneyimli yönetim kadromuz sizlere kulak vererek, Metin2 sunucuları içerisindeki genel sorunları analiz edip, sunucu vizyon ve kurallarını bu çözümlemeler sonucunda inşa edip sizlere sunmaktadır. 




2005 yılından beri, her birimizin parçası olduğu ve her birimizin hem iyi hem de kötü anlar yaşadığı Metin2 platformunda; yeni bir soluk açmaya, yeni bir düzeni, yeni bir anlayışı siz değerli oyuncularımıza hazırlamaya geliyoruz. Biz bu yola çıkarken, son dönemlerde yaşanan tüm olayları göz önüne aldığımız söylemekle birlikte; bu gözlemlerimizi EremkaMt2 adı altında birleştirip, birlikte inşa edeceğimiz bu yeni ortama bu yeni düzene sizleri de davet edip, yaşanmışlıklarınızı arkanızda bırakmanızı siz değerli oyuncularımızdan istiyoruz. 




Maskelenmiş ve bir tarafı gizli olan suratların vaad ettiği, hatta bazılarının mottosu olan "eğlence&zevk" kavramını tam anlamıyla sizlere sunmaya geliyoruz. Bu elbette ki biraz klişe bir yaklaşım oldu, ancak; düşündüğümüz zaman, bu eğlence ve zevk kavramının sadece ego savaşları için oluşturulmuş arenalar olduğunu hepimiz biliyoruz ve görüyoruz. Bu yüzden de Mart ayının son haftalarından beri uğruna çaba harcadığımız ve temellerini oluşturduğumuz EremkaMt2'nin başlıca amaçları; eski Metin2 platformunu tekrardan oluşturmak ve eskiden zevk alarak oynadığımız hazları tekrardan yaşatabilmek, tattırabilmek olacak. Kısacası tekrardan oyundan zevk almanızı ve yaratacağınız karakterler ve yaratılmış karakterler ile tekrardan bağdaşabileceğiniz bir ortamı sizlere tekrardan yaşatmak istiyoruz. Bu amaçlarımızın uğrunda; ne siz değerli dostlarımızı koyacağımız tavırlarla sıkmayı düşünüyoruz, ne de bunun bir oyun olduğunu unutmak. Bu zamana kadar her metin2 sunucusunun vaat edip; gerçekleştiremediklerini, gerçekleştirmek istiyoruz. 


 

Tanıtıma geçmeden önce bazı konulara değinmek istiyorum. Sürekli kapanan oyunlardan, GameMaster yardımı yapılan oyunlardan, Abartılı editler olan oyunlardan ve bir çok yönetilemeyen serverlerden oyuncuların bıkması üzerine EremkaMt2 projesini düşündük.EremkaMt2 ekibinde alanında uzmanlaşmış kişiler bulunmaktadır herhangi bir sorunla karşılaşıldığında ekibimizdeki kişiler hemen sorunu çözecektir diğer oyunlardaki gibi mağdur kalmayacaksınız.EremkaMt2 Projesinde Oyun İçerisinde Küfür Yasaktır , Aile Değerlerine Küfür Affedilmez.
EremkaMt2 bir oyun değildir , Eremkamt2 bir mühendis firmasına ait projedir. İlerleyen günlerde EremkaMt2 farkını sizde anlayacaksınız.

EremkaMt2 Mühendislik A.ş
----------------------------------------







İlk paragraf içerisinde de yazdığımız gibi; EremkaMt2, yapılan gözlemler sonucunda var edilmiş bir oluşum olmakla birlikte, bu platform biz EremkaMt2 ailesisi için bir ihtiyaç olarak gözükmektedir. Bununla da birlikte, bu ihtiyaç sizlere yansıtılmaktadır. Ekibe henüz lafı getirmeden, asıl oluşumumuzu biraz daha açmak ve sizlere iyice özetlemek istiyoruz.EremkaMt2 oluşumu bir anda doğmadı. Uzun süredir düşünülen proje, patlama noktasını arıyordu ve artık patlama süresine ulaşıp sizlerin önüne sunuldu. Bu oluşumun tek bir amacı var, hepimizin eğlenebileceği bir platformu sizlerin önüne sunmak. Kemik kadrodan oluşan ekip ise bu platformda uzun zamanlarını ayırmış, belirli bir yere gelmiş ve artık yeni projeler oluşturmaya başlamış kişilerden oluşturuldu. Bu platformun bir oyundan ibâret olduğunun farkında olan, içlerinde "ego" denen kalıntıyı bulundurmayan ve eğlenmesini bilen kişiler. Kısacası, sizlere en iyi ortamı sağlamak için sabahlara kadar uğraşıp; ortaya en iyisini çıkarmaya çalışan, özverili, sabırlı, mantıklı ve en önemlisi samimi bir ekip EremkaMt2 ekibi..


-> Hamle ve Öfke gibi skilleri aktif ederken HP'nin azalma problemi giderildi.
-> Sersemliğe Karşı Bağışıklık efsunu kalkanınızda bulunmasına rağmen item çıkartıp taktığınızda efsunun işle[Bu kelime yasaklıdır]si (Kalkan çıkart / tak) problemi giderildi.
->Birçok oyuncunun rahatsız olduğu Envanterin dolma problemi için 2 adet extra Envanter sistemi mevcut!
-> İmparator ve Cinsiyet değiştirme nesnelerinin bugları fixlenmiş olup 3 gün bekleme süresi kaldırılmıştır.
-> Şebnem bugu "Yüzük" ile değil bire bir "Game" dosyamızdan fixlenerek oyundaki eski tadı yaşayacağınızı garanti ediyoruz.
-> Büyülü Silah sura karakterindeki "silah" bugu serverimizde tamamen fixli durumdadır.
-> Diğer serverlerde baş belası olan "Metin Taşı Dedektörü" sadece 6 defa basılabiliyor ve Metini bulamıyorsunuz üstelik çok aldığınızda envanteriniz doluyordu.Bunun için "Metin Taşı Dedektörü" nesnesinin Market'teki fiyatı arttırılarak SINIRSIZ olarak ayarlanmıştır.İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
-> Sahte hesap açarak dolandırılmayacaksınız artık! Çünkü EremkaMt2'de Ticaret ekranında ve PM'lerde karakterin Leveli yazıyor ve artık sahte hesap devri EremkaMt2'de bitmiştir.
-> Lonca savaşlarında karşı tarafın "Ajan" sokarak ölerek skoru mu değiştiriyor? Hemen karaktere tıkla ve "Ajan" seçeneği ile loncadan at!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EremkaMt2 Olarak Amacımız Ne ?


Birden fazla amacımız olduğunu söyleyebiliriz, bunu sizlerde dışarıdan baktığınızda anlıyorsunuzdur zaten. En önemli amacımız ise bu platformun daha iyi yerlere gelebilmesi ve tekrardan eski tadı oyuncularımıza tattırmak. Yaklaşık on bir yıldır devam eden metin2 sürüveni maalesef son aylarda ağızlardan kötü bir tat bıraktı ve çoğu oyuncusunu kaybetti. Başka platformlara yönelen oyuncuların tek şikayeti eski ortamın artık kendini göster[Bu kelime yasaklıdır]si ve çoğu sunucunun kurallarının bir oyun sıfatından uzaklaşıp, insanları bunaltacak duruma gelmesi. Bunlara artık bir son demeliyiz, değil mi? Alışkanlıklardan çok uzaklaşmak herkesi bir nebze rahatlatır ve bizim asıl amacımız da bu. Rahatlamak! Rahatlayıp, oyunun keyfini almak ve "ego" sorunundan tamamen uzaklaşmak. Elbette bu amaçlarımızı da gerçekleştirirken; bazı önemli felsefeleri takip edip, saygı gibi baş tacı edilmesi şart olan değerlerimizi korumaya, süreklilik gibi kavramları ortaya çıkarmaya siz oyuncularımız için çalışacağız. 




























OTO PACK HATASI ALANLARIN DİKKATİNE!!!



Metin2'yi sıfırdan indirdikden sonra TR'nin oto packini açın ve dolsun sonra kapatıp EremkaMt2 full packi o klasöre atınız bu takdirde girişi sağlayacaksınız.


LOG hatası alanlar config ayarları bu şekilde olmalı:











1 seviye başlangıç - 105 seviye sınır.
Öğretmenlerden Temel Becerileri M1 Olarak Alırsınız.
Güçlü binek sistemi oyunda mevcut.
Biyolog itemleri , Uygun fiyat ile npc'de satılmaktadır.
Hile Koruması aktifdir! ( Loyein System )
Zen fasulyesi ve Kutsama kağıdı NPCdedir., 
Taşlar ve Efsunlar %100 Geçmektedir.
Cesaret pelerini ve potlar 1 tane gözükmektedir. Bir defa alabilir ve sınırsız kullanabilirsiniz.
ESC basarak, havayı ayarlabilir, otomatik yang ve item toplamayı açabilir(kapatabilirsiniz.)
Skillerin gözüktüğü kısımda (alt orta) efsun botu simgesi vardır, simgeye basınca efsun botu aktif hale gelir.
%100 Tükçe Bir Oyun
Hergün düzenli olarak sorunsuz savaş eventleri
İtem Kilitleme Sistemi (Yeni)
Ticaret Geçmişi (Yeni)
Kral ve Kral Lonca Sistemi (Yeni)
PM'de Görüldü Sistemi! (Yeni)
VS'de HP/SP gösterme Sistemi Onaylı (Yeni)
Profil Görüntülenme Sistemi Onaylı (Yeni)
Eşya Silme Sistemi (Yeni)
Oyma Taş Topla Dönüşüm İtemleri Ve Özel İtemler Kazan Aktif. (Yeni)
4 Envanter sistemi!
 Kostümler Ekli (Yeni)
Hiçbiryerde Olmayan Yeni Kostümler Yeni Binekler Yeni Petler Ve Özellikli Maske Sistemi (Türkiyede Bir İlk)
F5 Entegreli Ve Kısayollu Efsun Botu Sorunsuz (Yeni)
Sayısal Loto Ekli (Yeni Event)
Krallık Seçimleri Ekli (Yeni)
Gelişmiş Lonca Deposu Ve Özellikleri Ekli (Yeni)
Gelişmiş Açık Arttırma Sistemi Ekli (Yeni)
Gelişmiş Ticaret Sistemi (Yeni)
Exp Yardımcı Sistemi
Sorunsuz otomatik günlük event
VS Turnuvası - Lonca Turnuvası aktif ( Para Ödüllü!) Ve Daha Fazlası İçin Sende EremkaMt2'ye Dahil Ol ,Bekliyoruz..












Silah ve Zırh Satıcısı
















Market NPC'si





















Gelişmiş Oyun Ayarları
























































Dönüşümde İstenen İtemler




























 Triton Boss'u Sadece EremkaMt2'de.




Triton boss'u , Kule önünde çıkmaktadır
İçerisinden Yavrucuk Kutusu Elde Edebilirsiniz.





 Kırmızı Ejderha


Kırmızı ejderha , Yöngbi çölünde 3 saatte 1 adet çıkmaktadır.













5'li Efsun Botu








Vs Efekti

Gelişmiş Ticaret Sistemi

















































































































Etiketler

ERemkaMt2 - Emek Server, ERemkaMt2 - Emek Server kayıt, ERemkaMt2 - Emek Server indir, ERemkaMt2 - Emek Server anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

Hikayemiz

Google'de bir çok değersiz web sitenin spam yaparak google üzerindeki hitli kelimelere gelmesi yüzünden bir web site kurmayı amaçladık ve bu web site editsiz pvp serverler üzerine oldu.

editsizserverler.net editsiz Pvp serverler, Wslik, Editsiz Pvp, Emek editsiz Pvp Serverler,

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası